Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ze świata finansów
Dynamic Finance Sp. z o.o. realizuje program edukacji finansowej ...więcej

Skontaktuj się z nami

Dynamic Finance Sp. z o.o.
ul. Jesionowa 22, 40-158 Katowice
e-mail: biuro@dynamicfinance.pl

Oddział Zabrze
ul. Plac Warszawski 5 IIp.
41-800 Zabrze

Oddział Tychy
ul. Budowlanych 92
43-100 Tychy

Oferta

Programy oszczędnościowe
Dynamic Finance

Zapewne wiele razy spotkałeś się ze stwierdzeniem „oszczędzaj na przyszłość”. Zapewne wiele razy zgodziłeś się, że powinieneś tak robić. Ale czy rzeczywiście, wiesz dlaczego i po co powinniśmy oszczędzać? Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się ILE powinieneś odkładać, żeby móc zrealizować swoje marzenia i cele?

Pierwszym krokiem do oszczędzania powinno być określenie celu. Może to być zakup samochodu, podróż dookoła świata, zabezpieczenie „na czarną godzinę”, start dla dziecka czy też wypracowanie dodatkowej prywatnej emerytury. Każdy z nas jest inny i inne mamy cele.

Kiedy będziesz umiał sam sobie odpowiedzieć, co jest Twoim celem, będziesz wiedział ile powinieneś oszczędzać.

Inwestycje

Inwestowanie jest nierozerwalnie związane z ryzykiem. Jego poziom jest zależny od naszych preferencji oraz oczekiwanego zysku. Inwestując możemy liczyć na większe zyski niż w przypadku oszczędzania, ale równocześnie musimy być przygotowani na poniesienie i przetrwanie ewentualnego okresu strat z inwestycji.

Inwestować powinny osoby nastawione na rozwój, które nie mają jasno określonego celu finansowego.

Ubezpieczenia

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się co może się wydarzyć jutro lub w kolejne dni? Czy przyszło Ci na myśl „a co jeśli jutra nie będzie?”. Co zrobią Twoi bliscy, gdy Ty nie wrócisz z pracy? Czy będą mieli pieniądze na zakup podstawowych rzeczy, czynsz, jedzenie czy koszty pogrzebu? A może zostaną z niespłaconym kredytem i niezrealizowanymi marzeniami?

Ubezpieczenie na życie nie zwróci im Ciebie, ale pozwoli przetrwać pod względem finansowym. Wykupując polisę ubezpieczeniową nie robisz tego dla siebie ale dla swojej rodziny, swoich dzieci.